Millal on õige aeg osta õhukonditsioneer?

Kõik Blogi postitused
Millal on õige aeg konditsioneeri ostuks?

Millal on õige aeg osta õhukonditsioneer?

Suvi saabub alati oodatust kiiremini. Päiksesoojus tähendab aga koduomanikele seda, et enne kõrgete kuumakraadide saabumist tuleks mõelda uue kliimaseadme peale. Kust leida parima hinnaga õhukonditsioneer? Millal tuleks uus seade osta? Järgnevalt leiame nendele küsimustele vastused.

Millal on õige aeg konditsioneeri ostuks?

Üks peamisi küsimusi, mida meile esitatakse sõprade ja klientide poolt, kes tahavad igaks ilmaks valmis olla, on Millal on ikkagi siis see parim aeg konditsioneeri ostuks?”. Esimese hooga võib ju mõelda, et loogiline oleks ost teha suvel, kui seadmest päriselt kasu on, aga tegelikult vastus võib teid üllatada. 

Miks sügis, talv ja kevad on tegelikult paremad valikud kliimaseadme ostuks ja paigaldamiseks?

Sügis

Suvine päike hakkab vaikselt asenduma sügisese vihma ning madalamate temperatuuridega. See on hea aeg leidmaks sügiseseid allahindlusi nii kliimaseadmetele kui ka paigaldusele. Vaata häid pakkumisi õhk-õhk-soojuspumpadele või maa-õhk-soojuspumpadele meie veebilehelt.

Talv

Talvel keskenduvad kõik pigem küttesüsteemidele. Kui tahad soodsamaid diile leida, siis see on hea aeg konditsioneeri otsinguks. Lisaboonusena võid kindel olla, et kliimaseadme eksperdid jõuavad seadme õigeaegselt suveks ette valmistada.

Kevad

Õuetemperatuurid hakkavad vaikselt tõusma, aga veel on aega olla sammuke suvest ees. Kevade lõpus võivad olla ka esimesed kuumalained, mis tähendab, et tegelikult hiljemalt kevadel võikski uue seadme ostu ja paigalduse ära teha. 

PS! Kõigile Norklimi seadmetele on 14-päevane tagastusõigus ehk raha tagasi garantii. 

norklim-kaubik

Jaga postitust

Kõik Blogi postitused