Blogi

Edukas Eesti Ettevõte sertifikaat

Käesolevaga tunnistab rahvusvaheline krediidiinformatsiooni ettevõte AS Creditinfo Eesti, et Norklim OÜ on andnud oma panuse Eesti majanduse arengusse ja ausasse ärikultuuri ning saavutanud 2022. aasta majandusandmete põhjal krediidireitingu HEA (A).

Loe edasi...
soojuspumba hooldamine

Kuidas hooldada oma õhksoojuspumpa?

Olles soetanud õhksoojuspumba soovime, et sel oleks ka pikk eluiga. Kuidas aga hooldada õhksoojuspumpa selliselt, et Sind ei tabaks ebameeldiv üllatus? Anname paar nippi, kuidas hoida kulud kontrolli all ning oma õhksoojuspump töökorras.

Loe edasi...
Tööpakkumine ventilatsiooni hooldustehnikule

Tööpakkumine ventilatsiooni hooldustehnikule

Kasuks tuleb töökogemus tehnika remondi ja hoolduse alal, tehniline haridus ja/või eelnev töökogemus ventilatsiooni valdkonnas. Otsime inimest, kellel on positiivne ellusuhtumine, tahe õppida uusi oskusi. Võib kandideerida kui eelnev kokkupuude ventilatsiooniga puudub, peaasi, et on olemas tahe õppida ja areneda. Edukalt kandidaadilt ootame, et oskad iseseisvalt töötada ja otsuseid vastu võtta, oled täpne ja kohusetundlik.

Loe edasi...
Tööpakkumine kliimaseadmete paigaldajale

Tööpakkumine kliimaseadmete paigaldajale

Kasuks tuleb töökogemus tehnika remondi ja hoolduse alal, tehniline haridus ja/või eelnev töökogemus külmathenika valdkonnas. Otsime inimest, kellel on positiivne ellusuhtumine, tahe õppida uusi oskusi. Võib kandideerida kui eelnev kokkupuude külmatehnikaga puudub, peaasi, et on olemas tahe õppida ja areneda. Edukalt kandidaadilt ootame, et oskad iseseisvalt töötada ja otsuseid vastu võtta, oled täpne ja kohusetundlik.

Loe edasi...
Millal on õige aeg konditsioneeri ostuks?

Millal on õige aeg osta õhukonditsioneer?

Suvi saabub alati oodatust kiiremini. Päiksesoojus tähendab aga koduomanikele seda, et enne kõrgete kuumakraadide saabumist tuleks mõelda uue kliimaseadme peale. Kust leida parima hinnaga õhukonditsioneer? Millal tuleks uus seade osta? Järgnevalt leiame nendele küsimustele vastused.

Loe edasi...