ÕHK-ÕHK

SOOJUSPUMBAD

RUUMIDE KÜTMISEKS JA JAHUTAMISEKS

Soojuspumba paigaldus

Soojuspumba paigaldamise puhul on tegemist ehitise tehnosüsteemide muutmisega ehk elamu ümberehitamisega. Ehitusseadustiku lisa 1 järgi on elamu ümberehitamiseks vajalik esitada kohalikule omavalitusele ehitusteatis ja -projekt. Projekti võib koostada ka kinnistuomanik ise, kuid see peab vastama nõuetele. Kortermaja puhul on õhksoojuspumba paigaldamisel samuti vajalik ühistu nõusolek ehk kõigi kaasomanike nõusolek.

Õhk-õhk soojuspump koosneb nii välis- ja siseosast. Välisosa paigaldatakse maaraamile või ka vibratsioonikindlale seinaraamile.

Siseosa paigalduse planeerimisel on oluline mõelda ruumiplaneeringule, sest õhk liigub alati kõige paremini avatud ruumis.

Iga paigalduse puhul võtame arvesse kliendi soove, hoone tüüpi ning olemasolevaid võimalusi.

Kes on pidanud kokku puutuma puude tassimise ja ahju kütmisega, see teab, kui tülikas võib olla pimedal ja külmal talveõhtul oodata kuni tuba soojaks saab. Seepärast on paljud inimesed paigaldanud majapidamisse õhksoojuspumba, et pääseda igapäevasest ahjukütmisest.

Norklim OÜ soojuspumbad esindavad maailma tippkvaliteeti. Arutage juba täna mõne meie kütte- ja kliimasüsteemide spetsialistiga, kuidas ja millise kütte- ja jahutussüsteemi saate oma koju paigaldada. Helistage meile telefonil +372 53 300 613 või vaadake kontaktandmeid siit.

Valikus tuntud kaubamärgid

Miks valida õhk-õhk soojuspump?

Õhk-õhk soojuspumbad on küttesüsteemid, mis on väga laialt levinud ning sobivad erinevatesse hoonetesse: eramajja, korterisse, suvilasse ja büroohoonetesse.

Õhk-õhk soojuspumba puhul sõltub kütteväärtus eelkõige välisõhu temperatuurist. Soojema õhutemperatuuri korral toodab pump rohkem energiat, mis tagab ka suurema kasuteguri. Väga madalate välistemperatuuride korral tekib aga lisakütte vajdus. Seega tasub õhk-õhk soojuspumba soetamiselarvestada temperatuuri muutlikkusega.

Säästate küttekuludelt

Võrreldes elektriküttega võimalik kokku hoida kuni 80%. Erakordselt energiasäästlik viis aastaringselt sobivaima temperatuuri saavutamiseks.

Mugav küttelahendus

Kodusoojus on vaid ühe nupuvajutuse kaugusel. Soojuspumpa on võimalik GSM või WiFi  mooduli abil juhtida ka eemalt.

Soodne ja kiire paigaldus

Õhksoojuspumba paigaldamine võtab sõltuvalt paigalduse eripärast ja asukohast aega 3–5 tundi, keerukamatel objektidel võib koos ettevalmistavate töödega kuluda 1–2 päeva.

Keskkonnasäästlik küttelahendus

Soojuspump on energiasäästlik ning seega ka  loodust säästev valik, kuna aitab vähendada sinu keskkonnajalajälge.

Kas õhksoojuspump sobib ka minu kodule?

Õhksoojuspump on parim kaitse kõrgete küttekulude vastu ja ka parim lisakütte lahendus, kui ahi- või elektriküttest jääb väheks. Toasooja toovad kiirelt ja lihtsalt tuppa Norklim OÜ kogenud spetsialistid.
Õhksoojuspump sobib teie kodule, kui:
Elate eramajas või hoopis korteris, kuid olete valmis taotlema ühistult ja kohalikult omavalitsuselt paigaldamiseks luba.

Teil on kodus olemas ka teine küttesüsteem, mida saad külmade ilmade korral kasutada.

Teie kodu köetav ala pole suurem kui 120 ruutmeetrit.

Teie kodu on avatud planeeringuga ning õhk saab vabalt liikuda ühest toast teise.

Õhk-õhk soojuspumbad

Pakume väga suurt valikuid erinevaid mudeli. Teie lihtsalt vali endale sobiv soojuspump ning esitage tellimus. Meie kliimakonsultant kinnitab soojuspumba tellimuse ja leiab ka sobiva aja paigalduseks.

Tekkis küsimus?

Arutage juba täna meie kütte- ja kliimasüsteemide spetsialistiga, kuidas ja millise soojuspumba saate oma koju paigaldada. Norklim OÜ kliimaspetsialistid on teile algusest lõpuni igal sammul abiks.

Lai tootevalik

Pakume suurt valikut soojuspumpasid, mille hulgast leiame just sulle sobivaima.

Terviklahendused

Tagame ladusa tootevaliku ja paigaldusprotsessi ning pakume ka korralisi hooldusi.

Kindel kvaliteet

Tagame kvaliteetse tootevaliku ja paigaldusprotsessi ning pakume ka korralisi hooldusi.

Usaldusväärsus

Peame kinni tähtaegadest ja lubadustest. Järgime täpselt projekti nõudmisi ja arvestame objekti iseärasustega.
Lisasite ostukorvi :