Tööpakkumine kliimaseadmete paigaldajale

Kõik Blogi postitused
Tööpakkumine kliimaseadmete paigaldajale

Tööpakkumine kliimaseadmete paigaldajale

Norklim OÜ tegeleb kütte-, jahutus- ja ventilatsioonisüsteemide müügi ja paigaldusega.

Töö kirjeldus

Kliimaseadmete paigaldaja töö on liikuv, huvitav ja vaheldusrikas. Töö sisuks on kliimaseadmete paigaldus, korraline hooldus ja remont.  Abi ameti õppimisel saab läbi koolituste ja töökaaslaste kõrval töötades.

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb töökogemus tehnika remondi ja hoolduse alal, tehniline haridus ja/või eelnev töökogemus külmathenika valdkonnas. Otsime inimest, kellel on positiivne ellusuhtumine, tahe õppida uusi oskusi. Võib kandideerida kui eelnev kokkupuude külmatehnikaga puudub, peaasi, et on olemas tahe õppida ja areneda. Edukalt kandidaadilt ootame, et oskad iseseisvalt töötada ja otsuseid vastu võtta, oled täpne ja kohusetundlik. Kindlasti peaks huvi pakkuma tehnika ning olemas peaks olema pidev soov ennast täiendada. Kandideerimisel tulevad kasuks automaatika ja elektri valdkonna tundmine. Tulevaselt töötajalt ootame tähelepanekuid ning ettepanekuid, kuidas tööd efektiivsemalt teostada.

Ettevõte pakub

Me otsime inimesi, kellesse panustada ja kes sooviksid areneda koos ettevõtegat.

Kandideerimine

Kandideerimisavaldus saada, kodulehe või e-kirja kaudu: info@norklim.ee. Kui oled osutunud väljavalituks ning tingimused on mõlemale poolele sobivad, siis tervitame Sind rõõmuga oma meeskonnas!

Lisainformatsiooni küsi telefonil +372 53 300 613.

Jaga postitust

Kõik Blogi postitused