Tööpakkumine ventilatsiooni hooldustehnikule

Kõik Blogi postitused
Tööpakkumine ventilatsiooni hooldustehnikule

Tööpakkumine ventilatsiooni hooldustehnikule

Töö kirjeldus

Ventilatsiooni hooldustehniku töö on liikuv, huvitav ja vaheldusrikas. Töö sisuks on ventilatsioonisüsteemide puhastus, korraline hooldus, remont, kui ka ventilatsiooniseadmete seadistamine. Abi ameti õppimisel saab läbi koolituste ja töökaaslaste kõrval töötades.

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb töökogemus tehnika remondi ja hoolduse alal, tehniline haridus ja/või eelnev töökogemus ventilatsiooni valdkonnas. Otsime inimest, kellel on positiivne ellusuhtumine, tahe õppida uusi oskusi. Võib kandideerida kui eelnev kokkupuude ventilatsiooniga puudub, peaasi, et on olemas tahe õppida ja areneda. Edukalt kandidaadilt ootame, et oskad iseseisvalt töötada ja otsuseid vastu võtta, oled täpne ja kohusetundlik. Kindlasti peaks huvi pakkuma tehnika ning olemas peaks olema pidev soov ennast täiendada. Kandideerimisel tulevad kasuks automaatika ja elektri valdkonna tundmine. Tulevaselt töötajalt ootame tähelepanekuid ning ettepanekuid, kuidas tööd efektiivsemalt teostada.

Ettevõte pakub

Me otsime inimesi, kellesse panustada ja kes sooviksid areneda koos ettevõtegat.

Kandideerimine

Kandideerimisavaldus saada, kodulehe või e-kirja kaudu: info@norklim.ee. Kui oled osutunud väljavalituks ning tingimused on mõlemale poolele sobivad, siis tervitame Sind rõõmuga oma meeskonnas!

Lisainformatsiooni küsi telefonil +372 53 300 613.

Jaga postitust

Kõik Blogi postitused