Soojuspumba hooldus usalda ekpertidele

Kõik Blogi postitused
Soojuspumba hooldus

Soojuspumba hooldus usalda ekpertidele

Pole midagi mõnusamat kui hubane soojus talvel ja meeldiv jahedus suvel, kuid sellel on kahtlemata ka oma hind. Olles soetanud õhksoojuspumba soovime, et sel oleks kindlasti ka pikk eluiga. Kuidas aga teha nii, et ka kõige  külmemal talvepäeval ei tabaks Sind ebameeldiv üllatus? Vastus sellele küsimusele on tegelikult väga lihtne. Usalda soojuspumba hooldus ekspertidele ja konsulteeri Norklim OÜ kliimaspetsialistiga.

Vajalike hooldustööde regulaarseks tegemiseks soovitab Norklim OÜ sõlmida hooldusleping oma ala kvalifitseeritud meistritega. Meie meeskond on saanud tootjapoolse väljaõppe, et tagada parimad lahendused ja kvaliteet! Norklim OÜ kuulub ka Eesti Soojuspumba Liitu.

Asjatundmatu hoolduse ja remondiga kaasneb vigastus- ning kahjustusoht! Samuti võib tegemata jäetud või asjatundmatu hooldus pärssida soojuspumbasüsteemi töökindlust.

Regulaarne soojuspumba hooldus pikendab kindlasti seadme eluiga ja hoiab ära ka ootamatud kulud. Võta ühendust meie kliimakonsultandiga ja telli hooldusteenus juba täna! Helistage meile telefonil +372 56 154 125 või tellige õhksoojuspumba hooldus siit.

Jaga postitust

Kõik Blogi postitused